Zabiegi laserem Mona Lisa Touch

mona lisa touch

Ginekologia estetyczna rozwija się w Polsce w bardzo szybkim tempie. Kobiety stają się coraz bardziej otwarte na nowoczesne rozwiązania jakie oferuje medycyna. Niegdyś jedynym ratunkiem dla kobiet po porodzie były zabiegi chirurgiczne, a i te nie zawsze kończyły się powodzeniem. Liczne powikłania i długa rekonwalescencja eliminowała duże grono kobiet potrzebujących. Od jakiegoś czasu na rynku polskim dostępny jest laser Mona Lisa Touch dedykowany właśnie zabiegom z zakresu ginekologii estetycznej. Można śmiało powiedzieć, że jest to prawdziwa rewolucja technologiczna. Po raz pierwszy kobiety mogą w szybki i nieinwazyjny sposób wykonywać zabiegi przywracające zdrowie i estetykę narządów intymnych.

Mona Lisa Touch – jakie zabiegi i dla kogo?

Dla kobiet po porodzie

Mona Lisa Touch przychodzi na ratunek kobietom, które zdecydowały się na naturalny poród. Przyjście na świat dziecka jest jednym z najbardziej emocjonujących chwil w życiu kobiety. Niestety wiąże się tez z szeregiem nieprzyjemnych dla kobiety konsekwencji w wyglądzie i strukturze narządów intymnych. W wyniku porodu nastąpić może rozluźnienie tkanek pochwy czy problemy z nietrzymaniem moczu. Inną konsekwencją jest obniżenie satysfakcji z życia seksualnego nie tylko samej kobiety, ale również partnera. Dzięki laserowi Mona Lisa Touch możliwe jest leczenie wszystkich wymienionych niedogodności. Kolagen zawarty w błonie śluzowej pochwy jest ogrzewany przez wiązkę lasera, co powoduje stymulację tkanek i obkurczanie pochwy. Jej rozmiar ulega zmniejszeniu oraz staje się bardziej elastyczna.

Co ważne zabieg laserem Mona Lisa Touch jest bezbolesny. W zależności od stopnia poluźnienia pochwy i problemów z nietrzymaniem moczu, lekarz ustala ilość potrzebnych zabiegów. często wystarczy jeden zabieg, ale w niektórych przypadkach potrzeba wykonać dwa lub trzy.
Na efekty trzeba poczekać maksymalnie miesiąc czasu.

Więcej na temat zabiegu można przeczytać na stronie Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii La Nika – Mona Lisa Touch Gdańsk