Wygładzanie zmarszczek – skuteczne metody

wygładzanie zmarszczek gdańsk

Zmarszczek nie jesteśmy w stanie uniknąć. Wraz z wiekiem zanika produkcja włókien kolagenowych, które w okresie młodości zapewniały nam jędrną, napiętą i gładką skórę. Głębokość zmarszczek, jak i ich liczba zależna jest od wielu czynników. Pewne jest jednak, że z wiekiem będzie ich coraz więcej. Walka domowymi sposobami i dostępnymi produktami kosmetycznym najczęściej bywa niewystarczającą. Medycyna estetyczna to jednak sporo zabiegów. Mało inwazyjnych, maksymalnie bezpiecznych i przynoszących pożądane efekty.

Jednym z dostępnych zabiegów jest Face Lifting. Wykorzystuje się w tym wypadku elektrody umieszczane na twarzy oraz impulsy prądu wysyłane przez specjalne urządzenie. Dochodzi do stymulacji mięśni twarzy, które zaczynają się kurczyć, co stanowi gimnastykę dla twarzy. Następnie aplikowana jest ampułka o działaniu liftingującym oraz maseczka kolagenowa. Uzyskany efekt, to nie tylko mniejsza widoczność zmarszczek poprzez poprawę napięcia skóry, ale i lepszy owal twarzy oraz zniwelowanie obrzęków pod oczami.

Kolejny zabieg wykorzystuje laser Icon. Icon jest zaawansowaną platformą laserową. Pozwala na uporanie się z drobnymi zmarszczkami w obrębie twarzy, szyi oraz dekoltu. Wygładzenie zmarszczek Gdańsk to nie jedyna korzyść podczas wykonania zabiegu. Zostaje poprawiona jędrność oraz gęstość skóry. Cała twarz zyskuje zaś na odmłodzeniu. Z pomocą lasera Icon można również pozbyć się blizn.

Warto skorzystać z peelingu kawitacyjnego, do którego wykonania wykorzystywane są ultradźwięki. Fala ultradźwięków docierając głęboko w pory oraz mieszki włosowe, pozwala na dokładne oczyszczanie. Sam zabieg nie jest bolesny. Co więcej, staje się nawet przyjemnym. Dokładnie oczyszczona skóra jest wygładzoną, redukując widoczność zmarszczek. Nadto staje się idealną bazą do skorzystania z zabiegów, z wykorzystaniem składników aktywnych, które efektywnie są wchłanianie przez skórę.