Odmłodzenie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni – mezoterapia igłowa

mezoterapia igłowa szyi i dekoltu

Mezoterapia igłowa to bardzo popularny zabieg z dziedziny medycyny estetycznej, który przeznaczony jest dla wszystkich tych osób, które chcą poprawić kondycję i wygląd swojej skóry. Zabieg może być wykonywany na różnych częściach ciała, w tym na twarzy, szyi, dekolcie, czy też dłoniach. W ten sposób doskonale redukuje się zmarszczki, ale też likwiduje skutecznie niedoskonałości pojawiające się na skórze. Zabieg jest bardzo skuteczny, ale przy tym także bezbolesny. Przeznaczony dla osób w różnym wieku. Z mezoterapii igłowej najczęściej korzysta się w procesie regeneracji skóry oraz redukcji cellulitu.

Wstrzykiwanie substancji leczniczych

Mezoterapia igłowa w całej okazałości polega na wstrzykiwaniu substancji leczniczych wgłąb skóry. Oczywiście mowa tutaj o rozsądnie przygotowanych dawkach, które nie mogą być zbyt duże. W tej metodzie wykorzystywany jest specjalny pistolet, dzięki któremu bez problemu można wstrzyknąć substancje lecznicze wgłąb skóry twarzy, dekoltu, szyi i dłoni. W ten sposób skóra jest zdecydowanie młodsza i atrakcyjniejsza dla odbiorców, a więc pacjent nabiera pewności siebie i znacząco poprawia się jego wygląd zewnętrzny.

Zastosowanie znieczulenia

Mezoterapia igłowa wykorzystuje w sobie znieczulenie, dzięki czemu podczas przeprowadzania zabiegu nie odczuwa się żadnego bólu, a efekty końcowe są doskonale widoczne już po krótkim czasie od zakończenia serii zabiegów. Tajemnica mezoterapii igłowej polega na tym, że zabieg powinien być powtarzany przynajmniej 5-6 razy. Ta metoda nie potrzebuje skalpela, jest więc całkowicie naturalna, a skóra odzyskuje wtedy swój naturalny wygląd i samopoczucie pacjenta zdecydowanie się poprawia. Bardzo ważne jest to, aby substancje lecznicze były wstrzykiwane bezpośrednio w te miejsca, które tego wymagają, a nie wokół nich.

Więcej na ten temat można przeczytać tutaj