Nowości w ginekologii estetycznej

ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna dziś staje się coraz bardziej popularną. Zabiegi z jej zakresu to nie tylko kwestia kaprysu i chęci osiągnięcia doskonałości pod względem wyglądu narządów intymnych. To przede wszystkim nieoceniona pomoc dla kobiet, które w wyniku porodów, urazów, wad wrodzonych i w inny sposób powstających niedoskonałości mają problem z zaakceptowaniem siebie, a nierzadko również muszą zmagać się z problemami natury zdrowotnej, biorąc pod uwagę odmienny wygląd narządów intymnych. Jeszcze do niedawna można było korzystać właściwie tylko i wyłącznie z inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Dziś kobiety do wyboru mają coraz więcej zabiegów bezinwazyjnych bądź o wiele mniej inwazyjnych, dzięki którym rekonwalescencja jest prostszą i krócej trwającą, a i ryzyko ewentualnych powikłań pooperacyjnych zostaje zredukowane do minimum.
Jedną z nowości w ginekologii estetycznej jest preparat Desirial. Oferowane pod tą markę preparaty to linia resorbowalnych implantów stworzonych na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. Długotrwałe efekty zabiegów wykonywanych z zastosowaniem preparatu Desirial zostają zagwarantowane, dzięki zawartości naturalnego antyoksydantu – mannitolu. Zabieg wykorzystujący ów preparat polecany jest przede wszystkim celem opóźnienia procesów starzenia okolic intymnych, gdy wargi sromowe większe są zbyt małe i nie gwarantują odpowiedniego poziomu ochrony wargom sromowym mniejszym, a także, gdy chcemy zadbać o odpowiedni poziom nawilżenia skóry i zniesienie uczucia suchości.
____________________________
Zobacz gdzie możesz wykonać zabieg Mona Lisa Touch w Gdańsku
___________________________
Kolejny zabieg, który zagościł już na stałe w dziedzinie ginekologii estetycznej to Mona Lisa Touch. Propozycja pozwalająca ponownie uniknąć ewentualnych powikłań pooperacyjnych, a także długiego okresu rekonwalescencji. Zabieg wykonywany z zastosowaniem specjalnego lasera pozwala odmłodzić okolice pochwy oraz sromu. Biorąc pod uwagę płaszczyznę kosmetyczną, jak i funkcjonalną. Efekty, jakie się uzyskuje dzięki niemu to poprawa elastyczności pochwy, a także redukcja atrofii. Procedura Mona Lisa Touch jest bezpieczna i daje gwarancję pożądanych efektów, ponieważ jej działanie zostało potwierdzone badaniami klinicznymi, histologicznymi, a także ultrasonograficznymi. Efekt odmłodzenia, poprawy elastyczności i nie tylko, osiągany jest poprzez głęboką stymulację tkanki pochwy. To regeneracja na najwyższym poziomie, która przypada do gustu wszystkim kobietom chcącym zadbać o swoje narządy intymne, jak i ich wygląd.