Mona Lisa – powrót do kobiecości

ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna to zabiegi mające na celu przywrócenie atrakcyjności narządów intymnych u kobiet. Dzięki tego typu zabiegom kobiety mogą leczyć problemy intymne oraz odzyskać satysfakcję z życia seksualnego. Istnieją metody chirurgiczne i niechirurgiczne, w dzisiejszym tekście chciałbym omówić drugi rodzaj przy pomocy nowoczesnego urządzenia Mona Lisa.

Mona Lisa to specjalistyczny laser którego głównym zadaniem jest przywrócenie piękna i zdrowia w intymnych miejscach u kobiet. Zabieg z zastosowaniem tej aparatury pozwala na korektę i odmłodzenie narządów płciowych. Panie które mają problem z utrzymaniem moczu powinny być zadowolone po przejściu zabiegu. Zabiegi wykonywane za pomocą Mona Lisy są bezbolesne, a okres rekonwalescencji to zaledwie kilka dni – w przypadku zabiegów chirurgicznych może trwać nawet kilka miesięcy. Kobiety które borykają się z problemem nietrzymania moczu odczuwają duży dyskomfort w pracy oraz życiu codziennym, około 20% kobiet popada w depresje przez tego typu schorzenie. Mona Lisa pozwala skutecznie wyleczyć panie z problemu nietrzymania moczu nawet po jednym zabiegu!

Duży odsetek kobiet żyje w stresie przez wygląd swoich narządów intymnych przez co ich życie seksualne nie jest czymś satysfakcjonującym. Po pewnym czasie dochodzi do sytuacji gdzie panie zaprzestają kontaktów ze swoim partnerem może to skutkować (kłótnią, domysłami o zdradę itd.) Zabieg laserowy Mona Lisa nie tylko działa znacznie szybciej od zabiegów chirurgicznych, nie pozostawia żadnych blizn i defektów.

Inne wskazania zabiegów Mona Lisa: problem suchości pochwy, dochodzenie do pożądanego wyglądu (kobiety po porodzie), odmładzanie narządów intymnych, usuwanie blizn po porodowych.