Mniejsza o jeden rozmiar? To możliwe

kriolipoliza - zabieg

Tkanka tłuszczowa jest wrogiem każdego z nas. Choć spełnia swoje ważne funkcje w organizmie, to jednak jej nadmiar szybko daje się zauważyć w postaci niechcianych fałdek i dodatkowych kilogramów. Co więcej, tkanka tłuszczowa upodobała sobie miejsca, takie jak brzuch, uda czy też pośladki, gdzie jej nadmiar potrafi wyglądać nieestetycznie, a walka z nią staje się trudną, żmudną i nierzadko nie dającą żadnych efektów. Odpowiednie ćwiczenia, jak i dieta to odstawa, ale często wciąż zbyt mało, by wymodelować sylwetkę w taki sposób, w jaki nam się marzy. Skorzystać możemy z rozmaitych zabiegów modelujących ciało, a ci, którzy liczą na maksymalne i trwałe efekty do wyboru mają liposukcję. Bolesną, niebezpieczną i inwazyjną operacją chirurgiczną. To nie wszystko.
Kriolipoliza – odkrycie
Przed dwoma laty w Stanach Zjednoczonych dwóch lekarzy wynalazło metodę, która dziś zaczyna interesować coraz większą liczbę osób walczących właśnie z tkanką tłuszczową.
Udowodniono, że komórki tłuszczowe są podatne na działanie niskiej temperatury. W wyniku jej zastosowania dochodzi do ich lipolizy, jednocześnie bez naruszania okolicznych mięśni czy też nerwów, jak i innych tkanek. Skuteczną, jak się okazało metodę walki z tkanką tłuszczową dziś znamy jako kriolipolizę. Zdecydowanie ów góruje nad liposukcją, bowiem daje doskonałe efekty, jest metodą bezinwazyjną i niebolesną. Nie wymaga żadnych przygotowań, nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji, a pierwsze efekty widoczne są dość szybko.
Kriolipoliza polega na potraktowaniu wybranej partii ciała specjalnym urządzeniem zasysającym fałd skórny wraz z tkanką tłuszczową do komory, gdzie znajdują się płytki chłodzące. Zabieg trwa nie dłużej niż pół godziny. Po nim w skórze zachodzą zmiany zapalne, jednak niebolesne i niegroźne, a jedynie będące efektem zabiegu. Ten pożądany przychodzi po dwóch tygodniach, natomiast pełen efekt, kiedy to zauważymy, że jesteśmy mniejsi nawet o jeden rozmiar, przychodzi po około 6 tygodniach.
Informacje zaczerpnięte zostały ze strony: http://la-nika.pl/cryolab/

Zobacz również wpis: http://portalporady.pl/idzie-wiosna-zamroz-tluszcz/