Medycyna estetyczna – najbardziej popularne zabiegi w 2015 roku

Dzisiejsze osiągnięcia medycyny pozwalają nam już nie tylko na ratowanie życia. Dzięki tej gałęzi nauki, możemy poprawić swój wygląd i polepszyć komfort swojego życia. Z roku na rok zabiegi tego rodzaju stają się coraz bardziej popularne. Jeszcze do niedawna były one zarezerwowane przede wszystkim dla celebrytów. Dziś jednak większość z nich, może wykonać niemal każda z nas. Oto najbardziej popularne zabiegi upiększające, cieszące się popularnością w najlepszych klinikach medycyny estetycznej, w naszym kraju.

zabiegi me

1. Chcąc poprawić wygląd swojej skóry, nadać jej dawną gładkość i sprężystość, wiele kobiet poddaje się zabiegowi Regeneris. Jego wyjątkowość polega na tym, iż produkt, który zostaje wstrzyknięty pod skórę otrzymuje się z własnego osocza krwi. Taki zabieg zmniejsza do minimum możliwość wystąpienia reakcji alergicznej czy też innych powikłań po zabiegu. Jego miłośniczkom jest Kim Kardashian co z pewnością miało udział w tym, że stał się on tak popularny nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie.

2. Kolejnym zabiegiem cieszącym się ogromną wprost popularnością, jest zabieg laserowego usuwania owłosienia na ciele. Zaletą zabiegów tego rodzaju jest fakt, iż po zastosowaniu ich serii, możemy niemal całkowicie pozbyć się owłosienia w wybranym rejonie ciała. Zabieg jest bezbolesny i przeprowadzany jest w wielu salonach kosmetycznych. Jego wykonanie jest bezpieczne, choć należy się dostosować do kilku zasad zarówno dotyczących okres przed, jak i po jego wykonaniu. Do najważniejszych z nich należy fakt, iż nie można poddawać się zabiegowi bezpośrednio po opalaniu skóry.

3. Kolejnym, trzecim z kolei zabiegiem jest przeszczep tłuszczu. Być może brzmi to nieco dziwnie, ponieważ tłuszczu raczej chcemy się pozbyć. W tym wypadku jednak możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Wystarczy, że usuniemy odrobinę tkanki tłuszczowej z wybranego przez nas miejsca na ciele i wstrzykniemy go w zmarszczki w celu ich wypełnienia. Brzmi kusząco, czyż nie? Nic dziwnego, że tak wiele kobiet poddaje się jego wykonaniu. Dzięki jego wykonaniu zyskujemy młodszy wygląd, a sam zabieg bardzo rzadko niesie ryzyko niepowodzenia ponieważ, własny tłuszcz nie jest dla organizmu traktowany jako obcy materiał.

Zapisz

Zapisz