Kosmetyki Jo Malone w Polsce!

https://www.jomalone.com

Wiele osób kojarzy markę Jo Malone z niesamowitymi zapachami świec, które rozpropagowała sama Madonna. W rzeczywistości linia produktów jest znacznie szersza. To również olejki do kąpieli czy perfumy.  Znakiem rozpoznawczym marki są pozostające na długo w pamięci mieszanki zapachowe.

 

Historia kosmetyków Jo Malone

Za nazwą kosmetyków kryje się jedna kobieta – londyńska kosmetyczka – Jo Malone. Tajniki receptur miała okazję poznać już jako mała dziewczynka –  jej rodzice bowiem prowadzili biznes kosmetyczny. Jo w naturalny sposób została kosmetyczką i to jedną z najbardziej rozpoznawalnych w stolicy Wielkiej Brytanii!

W 1994 roku Jo Malone otwiera swój pierwszy sklep z kosmetykami, które charakteryzują niezwykłe zapachy. Największą sławą cieszył się olejek do kąpieli o zapachu gałki muszkatołowej i imbiru.

Jo Malone

https://www.jomalone.com

Pasja do kreowania i tworzenia nowych kompozycji zapachowych oraz żyłka do biznesu prowadzą ją coraz wyżej. Z małego przedsięwzięcia powstaje marka, którą zauważa koncern Estée Lauder. Jo Malone sprzedaje firmę i pozostaje tam dyrektorem kreatywnym. Po kilku latach pracy dla Estée Lauder, rezygnuje ze stanowiska i niewiele o niej słychać.

Dopiero teraz powraca z nową energią i zapachami … inspirowanymi jedzeniem. Czy znowu namiesza w branży? Czy nowe zapachy pokochają klienci? To się okaże…

 

Jo Malone

https://www.jomalone.com