Geneo – zabieg przed wielkim wyjściem

geneo Gdańsk

W dobie nowoczesnych zabiegów kosmetologicznych, jak i pojawiających się coraz bardziej zaawansowanych technologii, można liczyć na szybką poprawę swojego wyglądu tuż przed wielkimi wyjściami. Jednymi z zabiegów, który szturmem zdobywa szerokie grono usatysfakcjonowanych klientek jest Geneo. Zabieg pozwalający na zastosowanie dwóch, różnego rodzaju koktajli, które stanowią jednocześnie, niejako dwie jego wersje. Można bowiem postawić na opcję NeoRevive, która daje efekt w postaci odmłodzenia skóry. Zostaje ów ujędrniona, a uporczywe marszczki maksymalnie zredukowane. Podobnie, jak i nieestetycznie wyglądające pory. Nadto skóra staje się zdecydowanie lepiej odżywiona, finalnie wygląda zatem na zdrowszą, młodszą i bardziej promienną.

Z kolei Geneo NeoBright pozwala intensywnie dotlenić skórę i nawilżyć ją. W efekcie końcowym klientki ponownie mogą liczyć na bardziej promienny wygląd, ale i pożądane rozjaśnienie skóry. Można zatem wybrać jedną z dwóch opcji, by uzyskać taki efekt, jaki na daną chwilę najbardziej nas interesuje.

Po wykonaniu zabiegu wystarczy 48h, by zobaczyć 100% efekt jego wykonania, przy czym praktycznie od razu po wyjściu z gabinetu dostrzegamy pierwsze różnice. Geneo Gdańsk zyskuje na uznaniu nie tylko dlatego, że oferuje tak pożądane efekty. Ogromną zaletą jest czas jego wykonania. Wystarczy 30 minut, a na zabieg można się umówić nawet dzień przed ważnym wyjściem.
Skóra poddana działaniu unikalnej technologii wykorzystującej „efekt Bohra” staje się odmłodzoną, gładszą, doskonale nawilżoną. Makijaż, który wykonamy na tak przygotowanej cerze będzie prezentował się wręcz znakomicie. To ważne dla kobiet nie tylko na co dzień, ale właśnie w okresie, gdy szykują się duże uroczystości, ważne wyjścia o sporym kalibrze i wygląd zewnętrzny ma znaczenie. Nie tylko dla dobrego samopoczucia.
Geneo działa niczym błyskawica. Przede wszystkim zabieg jest wyjątkowo szybki, efekty natychmiastowe i możliwe do utrzymania nawet przez 4 tygodnie, zaś przy wykonanej serii, skóra zachowa swój świetny wygląd nawet do pół roku.