Desirial – odmładzanie okolic intymnych

desirial-ginekologia-estetyczna-gdansk

Desirial to jeden z nowoczesnych zabiegów ginekologicznych, który zagości w ofercie wielu klinik medycyny estetycznej. Dzięki niemu można znieść część zmian anatomicznych, jakie występują w obrębie pochwy oraz sromu. Ponadto łagodzi nieprzyjemne objawy spowodowane między innymi suchością pochwy. Poprawienie zaś jędrności i elastyczności pozwala odmłodzić okolice intymne, co wpływa na samopoczucie kobiety, jej subiektywnie odczuwaną atrakcyjność, jak i większą satysfakcję seksualną.

Wedle badań jedna na sześć kobiet zmaga się z suchością pochwy. Problem ten może wystąpić w każdym wieku, a przyczyny leżą w stosowaniu różnego rodzaju leków. Nadto suchość pochwy może być objawem towarzyszącym menopauzie. Powszechną dolegliwością jest kolejno całkowity lub częściowy zanik warg sromowych. Tutaj podłożem mogą być czynniki genetyczne, ale i wiek pomenopaulzalny, gdzie taki defekt staje się objawem towarzyszącym suchości pochwy.

Nieprzyjemne dolegliwości najbardziej odczuwają kobiety aktywne fizycznie. Ginekologia estetyczna i zabieg Desirial dają możliwość poradzenia sobie z każdą, z tych przypadłości. Zabieg polega na podaniu w tkankę podskórną warg sromowych, specjalnego preparatu. Zarówno względem środkowych, jak i głębokich warstw skóry właściwej, zostaje przywrócony prawidłowy poziom nawilżenia. Dochodzi również do zwiększenia objętości, wymodelowania oraz wypełnienia. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się nawet do dwóch lat. Sam zaś zabieg przeprowadzony jest w znieczuleniu miejscowym i w większości przypadków przebiega całkowicie bezboleśnie.

Zabieg Desirial wykonywany jest w klinice La Nika- ginekologia estetyczna Gdańsk http://la-nika.pl/ginekologia-estetyczna/