5 zabiegów przed świętami, które odmłodzą Twoją twarz w godzinę

zabiegi przed świętami

Zbliżające się święta to idealny czas, by zaplanować zabiegi pielęgnacyjne. Prym w tej kwestii wiodą panie, które na tak wyjątkowe dni, również chcą wyjątkowo wyglądać.
Do wyboru mamy sporo zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, jak i szeroką gamę produktów kosmetycznych, dzięki którym można nieco odmłodzić swoje ciało, a głównie twarz.
Część z nich wykonujemy już teraz, ale są i te, na które można pokusić się tuż przed świętami. Jaki dają efekt?
W zależności od wyboru, w zaledwie godzinę, a nawet krócej, można odmłodzić swoją twarz.

HAPPY LIFT – rozpuszczalne nici liftingujące

Pierwszym z tego typu zabiegów, jest sympatycznie brzmiący Happy Lift. Używa się w tym wypadku rozpuszczalnych nici na bazie kwasu mlekowego, które dają efekt niczym po liftingu, jednak sam zabieg jest mało inwazyjny, bezpieczny i stanowi doskonałą alternatywę dla typowych operacji chirurgicznych. Nie zmieniają się rysy twarzy, na skórze nie pozostają żadne ślady po zabiegu, a jednak uzyskuje się efekt odmłodzenia. Zabieg przeprowadzany na mniejszych obszarach wymaga poświęcenia około 30 minut, zaś na całej twarzy, około godziny.

SurguWire – precz z bliznami i bruzdami!

Kolejny zabieg to SurguWire, dzięki któremu można eliminować głębokie defekty skóry, w tym bruzdy oraz blizny. I w tym wypadku nie ma mowy o pozostawaniu jakichkolwiek śladów, sam zabieg także jest bezpiecznym i mało inwazyjnym. Czas trwania takiej ingerencji w twarz to nie więcej niż 20 minut, a efekty utrzymują się nawet przez 3 lata i są widoczne w ciągu kilku dni, od momentu wykonania zabiegu.

Neauvia Stimulate Lifitng – regeneracja skóry i poprawa owalu twarzy

Nowoczesnym i niechirurgicznym zabiegiem, który pozwala na szybki lifting twarzy, jest także Neauvia Stimulate Lifitng. Efekt, w postaci nie tylko podniesienia, ale również dodatkowego nawilżenia i regeneracji skóry. W zabiegu tym wykorzystywany jest kwas hialuronowy oraz minerał bardzo ważny dla naszej skóry, czyli hydroksyapatyt wapnia. Ten zabieg sprawdza się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą się pozbyć między innymi nieestetycznych zmarszczek.

Z kolei na rynku produktów kosmetycznych możemy znaleźć krem Instantly Ageless, który zaaplikowany w okolicach oczu pozwala skutecznie zniwelować cienie i worki, na czas nawet 9 godzin. Ze zmarszczkami i drobnymi liniami jest w stanie poradzić sobie serum Luminesce, który spośród dostępnych preparatów maksymalnie pobudza do regeneracji komórek, pozwalając uzyskać szybkie i widoczne efekty. Mamy zatem do wyboru zabiegi, które są bezpieczne, dają pożądane efekty, nawet na długi czas, trwają mniej niż godzinę. Można zdecydować się na te wykonywane w klinikach medycyny estetycznej bądź pokusić się o szybkie zabiegi domowe, z pomocą uprzednio wymienionych produktów kosmetycznych.